KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429291

nr 1342 9291

Staffan Lindh

(1931-2017), Sverige

Oljemålning, "Islossning". Signerad. Olja på duk, 115x100 cm

Staffan Lindh, svensk bildkonstnär född 1931 i Ludvika, död 2017.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:25:03

Staffan Lindh

Läs mer om Staffan Lindh